PATRONS
Regno

(укр) Regno – імпортер та дистрибутор відомих світових брендів делікатесів та алкоголю. Працюємо, щоб  зробити якісні європейські продукти доступними українським споживачам.

Regno
(укр) Буревій

(укр) Буревій – благодійний фонд, який ставить за мету боротися з агресією проти України. Створюємо проєкти, що пришвидшують перемогу!

(укр) Буревій
Prom.ua

(укр) Prom.ua — український маркетплейс, проєкт IT-компанії EVO. Для покупців зібрано більше 100 мільйонів товарів.

Prom.ua
Alterra Grou

(укр) Alterra Group – девелопмент та комплексне обслуговування комерційної нерухомості.

Alterra Grou
ZAMMLER

(укр) ZAMMLER – український 3PL оператор, який постійно підвищує якість і стандарти української логістики, сприяє розвитку економіки і міжнародної торгівлі в Україні.

ZAMMLER
Spirit of America

(укр) Spirit of America – патріотизм без політики. Американська неурядова та некомерційна організація, яка просуває американські цінності за кордоном, рятуючи та покращуючи життя.

Spirit of America
Trident Tribes

(укр) Trident Tribes–Племена Тризуба – благодійний фонд фахової підтримки якісного рівня життя та гармонійного розвитку тих, хто має проблеми зі здоров’ям або перебуває у несприятливій соціальній ситуації.

Trident Tribes
Autodoc.eu

(укр) autodoc.eu – команда висококваліфікованих фахівців у сфері розробки програмного забезпечення та аналізу даних

Autodoc.eu
Kharkiv IT Cluster

(укр) Kharkiv IT Cluster — харківська громадська спілка, яка з 2015 року об’єднує провідні IT-компанії, місцеву владу та вищі навчальні заклади для впровадження комплексних змін в IT-екосистему країни.

Kharkiv IT Cluster
AUTO.RIA

(укр) AUTO.RIA – маркетплейс перевірених тачок. У нас всі тачки України, що пройшли суворий “фейсконтроль”. Боремося за правду, віримо в ЗСУ і Перемогу.

AUTO.RIA
(укр) БФ фонд "+380"

(укр) БФ фонд “+380”. Забезпечує підтримкою та допомогою військовослужбовців, а також населення та тварин, які постраждали внаслідок агресії росії проти України.

(укр) БФ фонд "+380"
(укр) РОКФАЛЬТ

(укр) РОКФАЛЬТ – український виробник холодного асфальту. Це всепогодна холодна бітумно-мінеральна суміш для ремонту проїжджої частини дорожнього покриття. З ним можна працювати як влітку, так і взимку

(укр) РОКФАЛЬТ
COMMUNICATION PARTNER
UK communications

(укр) UK communications – комунікаційна агенція. Ті, хто цілодобово стоїть на сторожі вашої репутації. Правильна стратегія у поєднанні з якісною реалізацією – ось наш рецепт для вашого успіху!

UK communications
AMBASSADORS
(укр) Company Name

(укр) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

(укр) Company Name

SUPPORT THE PROJECT

Support as an individual

Join the car repair

Support as a business

Become our partner

APPLICATION FOR REPAIR AND RECEIPT OF TRUCK

We repair
car models:
GAZ-66, URAL-4320, ZIL-131,
UAZ-452, KRAZ-255, BTR-60

(укр) *Якщо ви представляєте Сили ТРО ЗСУ і потребуєте військової вантажівки
(працюємо з марками ГАЗ 66, Урал 4320, ЗИЛ 131, УАЗ 452, КРАЗ 255, КамАЗ) залиште заявку тут:

Thank you for your submission!
We will contact you as soon as it’s possible!

Donate